Pitbox wint bedrijventoernooi SV Piershil

Facebooktwittergoogle_plus

Op zaterdag 16 juni organiseerde SV Piershil het jaarlijkse bedrijventoernooi. Het prima georganiseerde toernooi verliep naar wens, een bevriende relatie schonk heerlijke salades voor de lunch (thanks!). Winnaar werd Café de Pitbox, het won in de finale van L.A.W. Tol BV. Alle bedrijven worden bedankt voor de deelname, we wensen u een prettige vakantie.   

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten