Wedstrijd verslag WCR1-SV Piershil 1

Wedstrijd verslag WCR 1-SV Piershil 1

Het zal jullie vast niet zijn ontgaan, Piershil heeft vandaag eindelijk weer punten gepakt 🔥 Tijdens deze uitwedstrijd tegen WCR zijn er in de eerste helft behoorlijk wat vrije trappen en corners gegeven. Zowel mee als tegen. En dan zijn vooral de corners tegen toch best spannend. Gelukkig heeft keeper Robin Roest een heel aantal mooie reddingen gehad, en heeft ons daarbij geholpen om met 0-1 de rust in te gaan. De 0-1 is gescoord door Alysson Cordeiro, ietwat onverwachts maar werkelijk heerlijk binnen geschoten, en o zo welkom. Heerlijk om met 0-1 de kleedkamer in te gaan.

Eenmaal in de tweede helft viel in de 57e minuut de 0-2 door David. Een, als ik zo mag zeggen, goed gecontroleerd doelpunt. Direct daarna in de 58e minuut scoorde wederom Alysson. Daarna ging WCR weer wat meer aan, en heeft Robin nog behoorlijk wat actie voor het doel gehad. Uiteindelijk is in de 70e minuut de 1-3 gevallen door WCR. Wat een lange 20 laatste minuten… en daarna, de scheids fluit eindelijk af, 1-3 winst voor Piershil!! Trots op alle jongens van dit team, hoe iedereen zich vandaag heeft laten zien, en vooral hoe we als team met elkaar om gaan ❤️. Op naar de volgende wedstrijd, uit tegen Goudswaardse Boys 1