Wedstrijd verslag SV Piershil 1

 

Vandaag stond voor SV Piershil 1 een uitwedstrijd op het programma tegen Bolnes.
 Direct na het startsignaal was Piershil aanvallend en goed spelend, in de eerste en vierde minuut waren er al de eerste doelpogingen. Helaas allebei mis. Echter in de 15e minuut scoorde Jonathan de 0-1!! 
In de 28e minuut was er wederom een grote kans dit keer door Romario, net op de paal. 

Direct daarna, in de 29e minuut, was er een penalty voor Bolnes. Spanning rond het doel, maar keeper Robin Roest heeft deze keurig tegen gehouden! In de 39e minuut nog een doelpoging van Alyson. Met 0-1 voor Piershil de kleedkamers in. 
 
De tweede helft duurde minder lang. Na een botsing tussen een speler van Piershil en Bolnes kwam er een flinke opstoot. Piershil heeft zich afzijdig gehouden, maar de wedstrijd is wegens veiligheidsredenen wel gestaakt.