Voetbalschool voor jeugd in zomer! (nieuwe datum)

Neto, speler van Piershil 1, heeft het plan om in de aanloop naar de grote vakantie en in de grote vakantie zelf een voetbalschool op te zetten voor kinderen van 4 t/m 16 jaar uit Piershil en omliggende dorpen. Het bestuur vindt dit een mooi en goed initiatief, zeker omdat de jeugd dan lekker buiten aan het voetballen is (en niet binnen achter een scherm zit). Neto heeft in Assen ook al eens een voetbalschool gehouden en daar was het zeer succesvol! Op de flyer ziet u nadere informatie.
 

LET OP DATUM IS GEWIJZIGD: OP 8 JUNI START GRATIS PROEFLES Voetbalschool JOGABONITOBR 

Wij verzorgen het hele jaar door trainingen een les duurt 1,5 uur, wij kiezen voor een langere lesduur omdat wij geloven dat je meer kunt leren als het in een goed tempo gebeurt. Wij nemen de tijd om te instrueren en corrigeren. Voor onze jongere spelers van 4 en 5 jaar duurt een les 1 uur omdat zulke kleine voetballers wel hun aandacht erbij moeten kunnen houden.
Daarnaast houden wij goed bij op welk niveau de jeugdspeler zit, zodat er voor iedereen genoeg uitdaging is.
Baas over de bal wordt je niet zonder er iets voor te doen. Wij leren je:
 
– Looptechniek
– Stabiliteit door middel van krachttraining
– Pass- en traptechniek
– Kappen en draaien
– Schijn- en passeerbewegingen
– Balaanname
– Controleren en domineren
– Afmaken op het doel
– Snel voetenwerk (souplesse)
– Dribbelen en drijven
 
Uiteraard kun je met specifieke wensen ook bij ons terecht. Naast techniek- en looptraining verzorgen wij ook privé lessen.
 
VOOR INSCHRIJVEN EN MEER INFO: Whatsapp 0611459213
 
MINI : ( 4 tot 6 Jaar) om 09:00 tot 10:00
 
7 tot 10 Jaar 10:15 tot 11:45 
 
11 tot 16 Jaar 12:00 tot 13.30 
 
LET OP : Graag 15 min van te voren aanwezig, zodat wij optijd kunnen beginnen