Van der Toorn: ‘Opgeven komt niet voor’

John van der Toorn: ,,De laatste wedstrijd thuis tegen het al tot de nacompetitie veroordeelde Pernis. Veel te makkelijk werden de doelpunten van Pernis in de eerste helft weggegeven. Niet omdat Pernis zo’n goede ploeg is, maar onoplettendheid werd ons fataal. De tweede helft begon niet veel beter, maar daarna werd er wat meer druk gezet op de helft van Pernis. Zoals het gehele seizoen al het geval is, opgeven komt niet voor in het woordenboek van de brigade van Van der Toorn. Dat resulteerde dan ook in de mooiste goal van de wedstrijd. Een assist van Remco op good old Jacco Vink, die de bal feilloos in de linker bovenhoek plaatste. Toen Pernis daarna nog scoorde, was het wederom het goed doorzetten van de zelfde doelpuntenmaker Jacco die zijn tweede treffer liet aantekenen. Dit werd gevierd alsof Piershil volgend jaar tot de Champions league zou toetreden. Dit seizoen werd echter nog niet eerder 2 maal gescoord in 1 wedstrijd! Na de wedstrijd werd de laatste thuiswedstrijd gevierd met een onder aanvoering van Gabor en Neto geweldige smakende barbeque. De laatste wedstrijd volgende week, uit tegen D.J.S., gaat deze formatie weer reclame en een geweldige goodwill neerzetten. Waar menig en misschien wel ieder elftal een voorbeeld aan zou moeten nemen”.