Uitslagen SV Piershil 6 oktober

Facebooktwittergoogle_plus

De uitslagen van de teams van SV Piershil. De jeugdafdeling van SV Piershil werkt samen met de jeugdafdelingen van Goudswaardse Boys en NBSVV, onder de naam SJO Korendijk. Het programma van de jeugdteams kunt u raadplegen via de website van de SJO Korendijk: klik hier

Zaterdag 6 oktober:

Pernis 1 – Piershil 1, competitie
Uitslag: 6-0

Simonshaven 3 – Piershil 2, competitie
Uitslag: 2-4, Goals: Marcel Verhorst 2, Dylan van der Weijde, eigen doelpunt

Piershil VE1 – MVV’27 VE1, competitie
Uitslag: 3-4, Goals: Edwin Bestebreur 2, Richard van der Waal

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten