Trainingen selectie Piershil van start!

Facebooktwittergoogle_plus

Met de eerste selectietraining op dinsdag 14 augustus is het seizoen officieel van start gegaan. Trainer Cor van Ruiven en leider Gabor Nagy verwelkomden de manschappen en startten met de voorbereiding op een opwindend seizoen.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten