Trainer Van der Toorn weg bij Piershil

Na het stoppen van leider Cor van Ruiven is nu ook trainer John van der Toorn weg bij Piershil. Met onderstaand appje heeft hij afscheid genomen van de spelersgroep en de supporters:

Heren, zoals jullie waarschijnkijk al op de hoogte zijn, is er afgelopen dinsdag in een gesprek met Henk (voorzitter), Jeroen (secretaris ) en Roy (bestuurslid ) een einde gekomen aan de samenwerking tussen beide partijen. Ik betreur dit , maar door jullie waarschijnlijk wel bekende zaken, was dat voor beide partijen het juiste en meest logische. Ik wil jullie, en dat meen ik uit de grond van mijn hart, heel hartelijk bedanken voor de moeiteloze samenwerking. Jullie hebben en aan de buitenwereld en aan Cor en mij laten zien hoe een hechte groep op een positieve manier weet om te gaan met tegenslagen, en daar hebben we er best een paar van gehad . Al waren wij niet oppermachtig in het veld, buiten het veld was het een grote homogeniteit. Menig vereniging zou hier een groot voorbeeld aan kunnen nemen. Omdat dit nogal resulteerde in een abrupt einde heb ik jullie niet persoonlijk kunnen bedanken voor de in mijn ogen UNIEKE SAMENWERKING. Ook onze ” harde kern” supporters – club van 85+ , wil ik ook nog op een persoonlijke manier bedanken voor hun trouwe en positieve houding telkens weer. Daarom hoop ik dat ik nog een mogelijkheid krijg om deze fantastische ploeg+ trouwe aanhangers persoonlijk te bedanken voor de buitengewone goede samenwerking. Het gaat jullie goed en blijft Piershil trouw om er toch nog een leuk einde van te maken. Niemand kan in een glazen bol kijken, maar voor de toekomst wens ik iedereen veel voetbal plezier en ik kan voorlopig teren op de fijne tijd bij Piershil, sportgroetjes van John en een kus van Alie.