,,Te veel wind tegen, te veel doelpunten tegen”

Trainer John van der Toorn over Rhoon 1 – Piershil 1 (zaterdag 16 maart 2019, uitslag 12-0):

,,Versterkt met Jaap, Nicky en Marcel op bezoek in het winderige Rhoon. In een ietwat gewijzigde opstelling speelde Piershil een meer dan goede verdienstelijke eerste helft. Aanvallers Remco en Robin speelden sterk op een (gewijzigde) middenvelplaats, Diego als linkerverdediger speelde zeer solide en onder aanvoering van Jacco speelde de verdediging als een rots in de branding. Jacco had de handen letterlijk en figuurlijk nodig om de eerste treffer te voorkomen, waarna de zeer goed leidende scheidsrechter terecht een strafschop aan Rhoon toekende. Bantoe (Richard) rammelde de pingel eruit alsof hij nooit iets anders gedaan heeft. Daardoor bleef de brilstand er tot aan de 23 minuut. Dat Rhoon tot aan de rust toch nog 3-0 uitliep had meer met de kwaliteit van de tegenstander te maken, maar ZEKER niet met de instelling van Piershil, want die was meer dan goed. De tweede helft kunnen we kort over zijn, te veel wind tegen, te veel doelpunten tegen. En eerlijk gezegd iets wat te veel aan kwaliteit verschil. De uitslag doet vermoeden dat Piershil er met de pet naar gegooid heeft, maar dat is niet de waarheid. Kortom, een gedreven Piershil dat deze derde klasse als een lange warming-up gebruik om volgend jaar in de vierde klasse een rol van betekenis te kunnen gaan spelen!,,