Piershil wacht vergeefs op tegenstander

“Piershil komt de laatste wedstrijden voor de winterstop zonder kleerscheuren door”, dat had ook te maken met het feit dat vorige week de wedstrijd Piershil – Excelsior Rotterdam door het slechte veld niet kon plaatsvinden. Zaterdag 21 december dan de inhaalwedstrijd thuis tegen dat zelfde Excelsior Rotterdam. Piershil kende een goede start/voorbereiding, zoals de trainingsavonden en de aanzet naar de wedstrijd toe. De roodwitten waren er op gebrand om niet puntloos de winterstop in te gaan. Spelers van Piershil en de scheidsrechter wachtten nog even met omkleden omdat een uur voor aanvang van de wedstrijd de tegenstander nog niet in zicht was. Die tijd werd gebruikt om de laatste kleinigheden door te nemen. Maar bij aanvangstijd van de wedstrijd, namelijk 2 uur, was van de tegenstander noch begeleiding iets waar te nemen. Wedstrijden bestaan uit twee ploegen die voor aanvang van de wedstrijd met minimaal 7 spelers van een en dezelfde vereniging in het veld moeten staan, daar was (zelfs na de reguliere wachttijd van een half uur) geen sprake van. Sterker nog, geen enkele individu was vertegenwoordigd op de helft van de tegenstander. Ja, toen werd het voor de scheidsrechter (tot die tijd erg sterk fluitend) duidelijk dat de boutavond twee uur eerder kon beginnen. We wachten maar verder af welk gevolg dit heeft. Spelers, trainers, begeleiding etc wensen u en de uwer een fijne kersttijd, en een zeer sportief, maar bovenal een gezond 2020 toe.

John van der Toorn