P1: ‘Eerst leren om te verliezen’

Mannen, jullie vaste verslaggever is er zaterdag niet bij, ik heb een feestje omdat mijn oude school 100 jaar bestaat. Na afloop appt Cor mij wel hoe het is gegaan zodat er toch nog een verslagje kan komen. Ik wil jullie veel succes wensen, voor zaterdag en voor de rest van het seizoen. Ook al wordt het zaterdag 12-0, weet dat jullie inspanningen om de club te redden door de leden van SV Piershil zeer wordt gewaardeerd. Na iedere competitiewedstrijd zit de winst ‘m in het feit dat jullie weer een wedstrijd dichter bij het einde van deze lijdensweg gekomen zijn. Volgend seizoen opnieuw aan iets moois gaan bouwen, in de vierde klasse. Speel compact en gedraag je als een team. Vergeet vooral niet om de tegenstander te feliciteren (en vooral Paul Bestebreur), ook wanneer je met 12-0 hebt verloren. Wanneer je ooit wilt winnen, moet je eerst leren om te verliezen.    

De webmaster.