Overlijdensbericht Leen van der Sluis

Op 26 september kregen wij het trieste bericht , dat Leen op de leeftijd van 87 is overleden.

Leen van der Sluis werd op 5 augustus 1977 gekozen als bestuurslid van SV Piershil. Hij kreeg de functie ‘Tweede voorzitter’ en samen met Klaas Veerman werd hij aangesteld als ‘commissaris van onderhoud en materialen’. Twee seizoenen later vervulde hij de vacature van het leiderschap bij Piershil 1. Een functie die hij met veel plezier uitvoerde. Over de lange reizen naar Zeeland in de gloriejaren van ons vlaggenschip kon hij uren praten. Zijn punctuele leiderschap maakte hem tot een graag geziene sportvriend binnen onze vereniging. Dat de liefde wederzijds was bleek wel uit het feit dat Leen liefst negen seizoenen als leider functioneerde; een prestatie die tot op heden nooit is benaderd. Zijn passie voor SV Piershil deelde hij met zijn vrouw Ingie, tot op hoge leeftijd waren zij niet weg te denken op een voetbalzaterdag in Piershil. Ook bij uitwedstrijden bleven ze ons eerste elftal supporten, iets wat door de jaren heen door heel wat spelers zichtbaar werd gewaardeerd. Zaterdagen werden steevast afgesloten op de club met bier en friet, in het gezelschap van de andere ‘oudjes’.

Wij wensen familie en vrienden veel sterkte bij dit verlies.

Het bestuur van SV Piershil