Lockdown SV Piershil

Nederland is vanaf woensdag 16 december 2020 in een complete lockdown. Dit heeft ook gevolgen voor onze voetbalclub SV Piershil. Eerst het goede nieuws, de jeugdteams t/m 18 jaar kunnen blijven trainen op de velden.

Helaas mogen de senioren tot en met 19 januari 2021 niet meer op de velden trainen. Wat hierna gaat gebeuren ligt aan de maatregelen van het kabinet. Eerder zouden de competities van het voetbal weer starten op 16 januari 2021, dit gaat helaas niet meer lukken. Op dit moment liggen nog twee opties op tafel om de seniorencompetities te hervatten:

  1. De huidige competities opdelen in halve poules, waarbij er alsnog een hele competitie wordt gespeeld;
  2. Het uitspelen van alleen de eerste competitiehelft.

Beiden opties zijn ook weer afhankelijk wat op 12 januari 2021 door het kabinet bekend gemaakt wordt.

Wij wensen u en de uwen hele fijne kerstdagen en een goed begin van het nieuwe jaar.

Namens het bestuur van SV Piershil