John van der Toorn trainer Piershil 1

Facebooktwittergoogle_plus

John van der Toorn (57) is de nieuwe trainer van Piershil 1. Op donderdag 14 november heeft hij zich voorgesteld aan de ploeg en stond te popelen om te beginnen (zie filmpje).
Ook de bestaande staf, bestaande uit Cor van Ruiven en Gabor Nagy, blijft aan. Van der Toorn werkte de vorige twee seizoenen bij RDM, als hoofdtrainer was hij ook verbonden aan Vierpolders, FC Vlotbrug, Rockanje en FIOS. Met deze aanstelling komt SV Piershil tegemoet aan de eis van de KNVB om een gediplomeerd trainer aan te stellen, nadat een verzoek om dispensatie werd afgewezen. 

Ter kennismaking, op deze website staat een interview met de in Hellevoetsluis woonachtige Van der Toorn: klik hier

(1983) Spelmoment uit de voetbalwedstrijd Schiedam – PDK (Uitslag 2-0). John van der Toorn maakt hier 2 – 0 uit een penalty.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten