John van der Toorn trainer Piershil 1

John van der Toorn (57) is de nieuwe trainer van Piershil 1. Op donderdag 14 november heeft hij zich voorgesteld aan de ploeg en stond te popelen om te beginnen (zie filmpje).
Ook de bestaande staf, bestaande uit Cor van Ruiven en Gabor Nagy, blijft aan. Van der Toorn werkte de vorige twee seizoenen bij RDM, als hoofdtrainer was hij ook verbonden aan Vierpolders, FC Vlotbrug, Rockanje en FIOS. Met deze aanstelling komt SV Piershil tegemoet aan de eis van de KNVB om een gediplomeerd trainer aan te stellen, nadat een verzoek om dispensatie werd afgewezen. 

Ter kennismaking, op deze website staat een interview met de in Hellevoetsluis woonachtige Van der Toorn: klik hier

(1983) Spelmoment uit de voetbalwedstrijd Schiedam – PDK (Uitslag 2-0). John van der Toorn maakt hier 2 – 0 uit een penalty.