Jeugd enthousiast op voetbalschool (Filmpje)

Ondanks het slechte weer met veel wind en zo nu en dan ook nog stevige regenbuien en het feit dat er ook nog door diverse teams een toernooi gespeeld werd kwamen er toch nog 26 kinderen in de leeftijd van 4 t/m 16 op de Jogabonitobr voetbalschool af. Onder leiding van Neto werd er in diverse leeftijdsgroepen getraind. De jongste kinderen werd op een speelse manier uitgelegd hoe je beter en makkelijker met de bal en met elkaar kunt spelen en dat het makkelijker gaat als de bal je “vriend” is. De oudere jeugd kreeg naast de heerlijke balspelletjes ook het nodige aan “conditie en kracht” oefeningen voor hun kiezen. Zodat er niet alleen veel GELACHEN werd maar dat er ook de nodige rooie koppies over het veld renden. Na afloop kregen alle kinderen nog een lekker bekertje met limonade en een heerlijk ijsje. Waarna ze allemaal moe, voldaan maar vooral enthousiast naar huis gingen. 
Hierbij wil ik Neto hartelijk bedanken voor de training en het voor de kinderen mogelijk te maken om lekker te ballen.
Cor van Ruiven