Indeling Piershil 1 seizoen 2018-2019

Facebooktwittergoogle_plus

Piershil 1 komt in seizoen 2018-2019 uit in de derde klasse D. Naast de derby’s tegen ’s Gravendeel, Binnenmaas en Oud-Beijerland spelen de mannen van Cor van Ruiven ook tegen Botlek (Spijkenisse), Den Bommel, GHVV ’13 (Geervliet/Heenvliet), De Jonge Spartaan (Middelharnis), OVV (Oostvoorne), Pernis, Rhoon, Rijnmond HS (Hoogvliet), Rozenburg en Vierpolders.

Het speelschema van 3D wordt rond 17 augustus gepubliceerd oor de KNVB.

Rond 27 juli wordt de indeling van het bekertoernooi bekend gemaakt, rond 10 augustus het beker speelschema.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten