Hij kwam, zag en overwon…

Na de wedstrijden van zaterdag 16 februari is dit de nieuwe lijst van topscorers. Alleen Edwin Bestebreur wist te scoren, hij kwam weer eens buurten en prikte er meteen drie in (3-1 winst voor de veteranen).  

Alle Piershilse doelpuntenmakers in competitieverband, bijgewerkt t/m zaterdag 15 december:

Piershil 1: 6 goals (in 16 wedstrijden): Jacco Vink 4, Malveira Jr. 1, David Ramirez 1

Piershil 2: 18 goals (in 13 wedstrijden): Rick Veringmeier 3, Aaron van der Bijl 2, Rico Wols 2, Marcel Verhorst 2, Jacco Vink 2, Dylan van der Weijde 1, Rodney Bisdom 1, Jaap Naaktgeboren 1, Roy van Taanom 1, Myron Feldmann 1, Wouter Naaktgeboren 1, Eigen doelpunt 1 (NB: de 1-1 tegen Smitshoek, treffer Dylan, op 29 september staat in de boeken als een 1-0 nederlaag)

Piershil VE1: 34 goals (in 11 wedstrijden): Edwin Bestebreur 9, Floris van Marle 7, Martijn Hoek 7, Dico Snijders 5, Danny Verveer 2, Richard van der Waal 1, André Roest 1, Aaron van der Bijl 1, Marco Reedijk 1