‘Het verschil was nauwelijks te zien’

,,Iedereen had al een ‘boven de 15-0 wedstrijd’ verwacht tegen de koploper Binnenmaas, maar dat liep even anders. Een neutrale toeschouwer zal de eerste twintig minuten gedacht hebben ‘wie van de twee ploegen staat nu bovenaan en onderaan’, het verschil was nauwelijks te zien. Had dat nou te maken dat Binnenmaas zo onder de maat speelde? Nee, dit had alles te maken met de enorme inzet en enthousiaste instelling van de spelers van Piershil. De ruststand was 0-2, even werd nog gedacht aan de stunt van het jaar. Maar Binnenmaas had daar weer iets te veel klasse voor. Een uitslag van 0-7 is voor Piershil begrippen momenteel een meer dan uitstekende prestaties tegen deze trotse koploper! We zouden personen tekort doen om ze niet te noemen, dus een buitengewone prestatie voor het complete team. De jongens hebben laten zien dat er zeker wel rekening gehouden moeten worden met Piershil.
 
Twee zeer tevreden trainers Cor en John!