Foto’s van de boutwedstrijd

Facebooktwittergoogle_plus

De ongebruikelijke weersomstandigheden boden de mogelijkheid tot het organiseren van de boutwedstrijd, een onderling duel tussen spelers van Piershil 1, Piershil 2 en Piershil Veteranen. Op basis van loting kwamen de teams tot stand..een leuke traditie lijkt geboren.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten