Foto impressie FIOS 1 – SV Piershil 1 (8-0)

Donderdagavond 19 augustus heeft de selectie van Piershil zijn eerste (vriendschappelijke) wedstrijd gespeeld. De tegenstander deze avond was FIOS, tevens de organisator van het kleine toernooi waar ook de Goudswaardse Boys en WCR aan deelnemen. Helaas was FIOS te sterk voor Piershil en stond er een score van 8-0 op het bord na 90 minuten.

Onze lokale fotograaf @dehoeksche_fotograaf was deze avond bij dit spektakel aanwezig en heeft schitterende foto’s gemaakt. Deze zijn hieronder te vinden. Bedankt @dehoeksche_fotograaf voor de foto’s!

Zaterdag 21 augustus neemt Piershil het op tegen WCR. Hiermee strijden zij om de 3de en 4de plaats. Goudswaardse Boys en FIOS nemen het tegen elkaar op voor de 1ste en 2de plaats.

!! Note voor alle supporters – de haringvlietbrug is op de heenweg (naar Achthuizen) open tot 20:00 maar terug is deze dicht, terugrijden via Hellevoetsluis of Dordrecht !!