Floris en Martijn leiden

Na de wedstrijden van zaterdag 2 februari is dit de nieuwe lijst van topscorers. Door hun goals tegen Stellendam voeren Martijn Hoek en Floris van Marle de Piershilse topschutterslijst aan.

Alle Piershilse doelpuntenmakers in competitieverband, bijgewerkt t/m zaterdag 15 december:

Piershil 1: 5 goals (in 14 wedstrijden): Jacco Vink 3, Malveira Jr. 1, David Ramirez 1

Piershil 2: 18 goals (in 12 wedstrijden): Rick Veringmeier 3, Aaron van der Bijl 2, Rico Wols 2, Marcel Verhorst 2, Jacco Vink 2, Dylan van der Weijde 1, Rodney Bisdom 1, Jaap Naaktgeboren 1, Roy van Taanom 1, Myron Feldmann 1, Wouter Naaktgeboren 1, Eigen doelpunt 1 (NB: de 1-1 tegen Smitshoek, treffer Dylan, op 29 september staat in de boeken als een 1-0 nederlaag)

Piershil VE1: 31 goals (in 10 wedstrijden): Floris van Marle 7, Martijn Hoek 7, Edwin Bestebreur 6, Dico Snijders 5, Danny Verveer 2, Richard van der Waal 1, André Roest 1, Aaron van der Bijl 1, Marco Reedijk 1