Database duels in Piershil 1 – 2006-2018

Facebooktwittergoogle_plus
Vanaf seizoen 2006-2007 wordt bijgehouden wie er speelt in de competitiewedstrijden van Piershil 1. Dit is het totaaloverzicht van alle seizoenen sedert 2006-2007. Andere feiten vanaf 1959 kunt u opzoeken via onze Database Piershil 1 – 1959-2018. U kunt ook via onze archiefsite alle teampagina’s benaderen (en zo alle wedstrijdverslagen lezen) en de statistiekenpagina Piershil 1 bekijken. 
AchternaamtvVoornaamAantalHelemaalInvalUitvalRood
SingorSjoerd2242009141
KoesveldKevin1766349622
KoedamWesley1481291153
JaspersJan1451165231
PennockDarwyn1428329300
LindhoutJurriaan1391094251
SnijdersKarel1321099140
VerveerDanny1296430341
DijkvanAlex125857330
KoningsPeter124117052
BestebreurEdwin121797341
GijzenvanWesley1177532100
KoopmanschapReinier1167418240
JongedeHarman110931160
HoogwerfRicardo1104224440
KorpelPatrick1083046311
BothJoost954922250
RozendaalGersom926710150
VisserLoek91716140
VerhoevenRobin873722280
HoekMartijn8572760
MoerkerkenArie7877001
KrossMerrill763023230
Hoevenvan derJimmy712320271
KuklerTom6562300
HoutgraafSebastiaan64332470
RuiterdeMartin63437130
BakkerGeert632621151
BruijnzeelLeonard623511151
DijkvanJaap56252650
ValenvanKevin5342461
BatenburgPieter52323161
Polsvan derRémon50321170
SnijdersDico4935590
StephanBaaij4744111
MarlevanFloris47202250
SnoekChristian3630150
KraakJohn34151180
BoerdenTed3322470
VreeswijkvanSebastiaan2819441
SpannenburgJeffrey2424000
GeusdeErwin2421120
UnluVolkan2421030
RozendaalIzaak2441640
WageningenvanMitchel2321011
Weijdenvan derFloris2314360
KoesveldBrian2321920
TundermanMarcel229760
LagerweijThomas2221280
MarionvanJordi2112540
ZwackhalenWouter214881
KegelRicardo2081110
BestebreurJohan2019100
GijlstraArjan1817010
SoestvanRaymond164840
HamburgvanSander159330
PepermansRomano1431010
BootLeon141850
DekkerJohn122550
LimaDaniël1211100
BaumgardLymon1111000
NijmanMickey92700
VinkJacco83410
BarendregtRamon81430
GemertMarciano80800
MunnikdeRené75020
FeldmannMyron71240
EssenDarwin61320
Geervan derSven60510
HadzikadunicArnes50410
KokdeJasper44000
BuschmanOscar40400
KievitDennis40400
EenkhoornBenjamin40400
AliradjaFaisel30300
HaastervanDaniël30300
IJsselsteinDon30300
SlooterPeter22000
BisdomRicardo20200
EenkhoornMike20110
JanbazIlias20020
RoosStephan20200
WesselsValentijn20200
GilstvanDavey20200
QuispelPatrick11000
Waalsvan derRob11000
AchterbergRapscha10100
Hoevenvan derSander10100
SlooterGiovanni10010
VeermanJan-Willem10100
Waalvan derStefan10100
KrijgerJoris10100
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten