Cor van Ruiven: “Tevreden over de vechtlust”

Piershil 1 verloor in de laatste seconde van OFB 1, dat vraagt om een reactie van trainer Cor van Ruiven.

,,Leuke wedstrijd, eerste helft een gelijk opgaande wedstrijd waarin Piershil licht de bovenliggende partij was. Een mooie aanval vanuit de verdediging via de rechterkant bracht de 0-1 op het scorebord, beide teams kregen nog kansen op een doelpunt maar de ruststand bleef 0-1. In de rust moesten er door wat pijntjes enkele omzettingen gedaan worden. In de tweede helft een sterker OFB dat al binnen een paar minuten de gelijkmaker scoorde. OFB zette ons onder druk en was dan ook duidelijk de betere partij, maar Piershil vocht voor elke bal en elke meter waardoor de wedstrijd in een gelijkspel leek te eindigen. Helaas viel in de allerlaatste seconde de bal in een kluts voor de voeten van een speler van OFB en die schoot de bal tegen de touwen waardoor het toch nog 2-1 werd. Zeker tevreden over het spel in de eerste helft en over de vechtlust in de tweede helft. Rest mij verder nog te melden dat het een sportieve wedstrijd was, waarin de scheidsrechter het spel goed aanvoelde. Met OFB is al de afspraak gemaakt om rond de winterstop nog een keer vriendschappelijk tegen elkaar te spelen. Ik wens OFB veel succes in de competitie en weet wel zeker dat ze met dit “nieuwe” team veel meer punten gaan halen dan de afgelopen jaren.”