Cor van Ruiven: ,,Dik compliment voor de jongens”

,,De eerste helft was erg leuk om te zien. We kwamen na 4 minuten op een 1-0 voorsprong na goed doorgaan van Junior, die de bal keurig in de hoek tikte. De eerste helft was Botlek wel meer in balbezit maar ging de wedstrijd redelijk gelijk op. Nadat Jasper een penalty stopte zag je het vertrouwen groeien. Helaas scoorde Botlek nog wel 2 keer zodat we gingen rusten met een 1-2 stand. Na de rust een zelfde speelbeeld tot dat de scheidsrechter zich (te) nadrukkelijk met de wedstrijd ging bemoeien en twee discutabele strafschoppen aan Botlek gaf. En een eveneens zeer discutabele rode kaart aan Niels voor een schot dat vanaf 1 meter tegen zijn arm geschoten werd. Waardoor de stand plotseling 1-4 was. Na nog een doelpunt voor Botlek waar eerst een duidelijke overtreding op Wouter aan vooraf ging stond de eindstand van 1-5 op het scorebord. We hebben als staf de jongens een dik compliment gegeven voor de manier waarop er gespeeld is. En ook voor de geweldige inzet en de manier waarop ze zich hebben gedragen nadat de scheidsrechter zichzelf belangrijker vond dan de 22 spelers op het veld. De manier waarop we deze wedstrijd gespeeld hebben geeft zeker vertrouwen voor de (verre) toekomst”.
Trainer Cor van Ruiven na afloop van Piershil 1 – Botlek 1.