15/9: Inhoud Sportradio Hoeksche Waard

Facebooktwittergoogle_plus

Sportradio Hoeksche Waard, iedere zaterdag vanaf 14.00 uur.

Nog even en dan gaat de competitie écht beginnen. Deze zaterdag spelen de Hoeksche Waardse clubs hun derde en laatste poulewedstrijden. Uiteraard hebben wij weer onze verslaggevers ter plekke, en doen zij verslag van:
D.B.G.C.-S.H.O.
N.S.V.V.-S.S.S.
G.O.Z.- FC Binnenmaas
Oud-Beijerland- S.N.S.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten