15/12: Mee met P1: feestzaal Hoezemoos

Facebooktwittergoogle_plus

Zaterdag 15 december speelt ons eerste zijn laatste wedstrijd voor de winterstop tegen VV den Bommel. Graag nodigen wij jullie trouwe supporters uit om naar deze wedstrijd te komen kijken, aansluitend zal de feestzaal van de Hoezemoos beschikbaar voor ons zijn met een buffet. Ook hebben wij de bus tot onze beschikking, naast plaatsen voor de spelers zijn er nog een aantal plekken beschikbaar om mee te rijden. Zin om mee te gaan? laat dit even weten via secretaris@svpiershil.nl. Voor deelname vragen wij een kleine vergoeding van €15. Ook is het mogelijk om vanaf 5 uur aan te sluiten in de Hoezemoos.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten