Wedstrijdbal: De Hoeksche Vaart!

Facebooktwittergoogle_plus

De wedstrijdbal voor de competitiewedstrijd Piershil 1 – VDL 1 van zaterdag 2 december (aanvang 14.30 uur) is geschonken door de Hoeksche Vaart, waarvoor dank!

De Heicondias is de nieuwste aanwinst in de Hoeksche Waard (onderdeel van veerdienst Tiengemeten), een gemotoriseerde overdekte rondvaartboot. Haar thuishaven is Nieuwendijk, recht tegenover het prachtige natuureiland Tiengemeten. Vanaf nieuwendijk verzorgen wij diverse rondvaart tochten welke u individueel kunt boeken via deze website.

Tevens kunt u de boot afhuren voor bijvoorbeeld een familiedag, een bedrijfsuitje of chartervaart. Ook als partyboot heeft de Heicondias zich inmiddels bewezen! De mogelijkheden zijn legio. Bent u geïnteresseerd in onze rondvaartboot, vraag dan geheel vrijblijvend een offerte aan. Wij denken graag met u mee om een onvergetelijke dag samen te stellen!

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten