VR-Cup: Piershil – Spijkenisse

Facebooktwittergoogle_plus

voetbal-rijnmond-cupPiershil 1 heeft in de tweede ronde van de VoetbalRijnmond Cup geloot tegen vv Spijkenisse, uitkomende in de derde divisie. De thuiswedstrijd zal worden gespeeld in november/december, datum en tijdstip volgt… In de eerste ronde was Piershil te sterk voor eersteklasser Heerjansdam.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten