Uitslagen SV Piershil 4 november

Facebooktwittergoogle_plus

De uitslagen van de teams van SV Piershil. De jeugdafdeling van SV Piershil werkt samen met de jeugdafdelingen van Goudswaardse Boys en NBSVV, onder de naam SJO Korendijk. Het programma van de jeugdteams kunt u raadplegen via de website van de SJO Korendijk: klik hier

Dinsdag 31 oktober:

Piershil 1 – Heerjansdam 1, VR-Cup
Uitslag: 2-1, Goals Wesley Koedam, Joost Both

Zaterdag 4 november:

Berkel 1 – Piershil 1, competitie
Uitslag: 1-5, Goals: Jan Jaspers 2, Loek Visser, Ricardo Hoogwerf, Joost Both

Piershil 3 – NSVV 4, competitie
Uitslag: 5-2, Goals: Darwyn Pennock 2, Marcel Verhorst 2, Kevin van Kruining

Piershil VE1 – Pernis VE1, competitie
Uitslag: 5-1, Goals: Sebastiaan Achterberg 2, Martijn Hoek, Edwin Bestebreur en Floris van Marle

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten