Uitslagen SV Piershil 23-26 mei

Facebooktwittergoogle_plus

Het programma van de teams van SV Piershil. De jeugdafdeling van SV Piershil werkt samen met de jeugdafdelingen van Goudswaardse Boys en NBSVV, onder de naam SJO Korendijk. Het programma van de jeugdteams kunt u raadplegen via de website van de SJO Korendijk: klik hier

Donderdag 23 mei:

Charlois VE1 – Piershil 1, competitie
Uitslag: 4-2, Goals: Danny Verveer 2x

Zaterdag 26 mei:

Piershil 1 – SSS 1, competitie
Uitslag: 2-4, Goals: Jacco Vink 2

Barendrecht 15 – Piershil 3, competitie
Uitslag: 3-0

Botlek VE1 – Piershil VE1, competitie
Uitslag: B.n.o.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten