Uitslagen SV Piershil 15-19 mei

Facebooktwittergoogle_plus

Het programma van de teams van SV Piershil. De jeugdafdeling van SV Piershil werkt samen met de jeugdafdelingen van Goudswaardse Boys en NBSVV, onder de naam SJO Korendijk. Het programma van de jeugdteams kunt u raadplegen via de website van de SJO Korendijk: klik hier

Dinsdag 15 mei:

Piershil VE1 – Stellendam VE1, competitie
Uitslag: 4-1, Goals: Jan Dekker 2, Edje 2
Donderdag 17 mei:

Piershil 3 – SSS 4, competitie
Uitslag: 4-1, Goals: Jacco Vink, Rico Wols, Kevin van Kruining, Wouter Naaktgeboren
Zaterdag 19 mei:

CWO 1 – Piershil 1, competitie
Uitslag: 7-4, Goals: Romano Pepermans 2, Jacco Vink 2

Piershil 3 – Flakkee 2, competitie
Uitslag: 0-1

Piershil VE1 – GOZ VE1, competitie
Duel naar 31 mei, 19.30 uur

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten