Uitslagen SV Piershil 10 februari

Facebooktwittergoogle_plus

De uitslagen van SV Piershil. De jeugdafdeling van SV Piershil werkt samen met de jeugdafdelingen van Goudswaardse Boys en NBSVV, onder de naam SJO Korendijk. Het programma van de jeugdteams kunt u raadplegen via de website van de SJO Korendijk: klik hier

Zaterdag 10 februari:

Piershil 1 – Hellevoetsluis 1, competitie
Uitslag: 0-1

Piershil 3 – Binnenmaas 7, competitie
Uitslag: 3-5, Goals: Rico Wols, Darwyn Pennock, eigen doelpunt

Piershil VE1 – BZC/Zuiderpark VE2, competitie
Aanvang: verplaatst naar 24/2

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten