Topscorerstitels nog allemaal open

Facebooktwittergoogle_plus

goalDe speelronde van zaterdag 8 april leverde slechts drie goals op. Marcel Verhorst kwam op 7 en kroop richting Rico, Alex van Dijk kwam op 7 en kroop richting Edwin. De belangrijkste goal dit weekeinde werd gescoord door Loek Visser, zijn treffer leverde drie punten op voor de hoofdmacht.

Piershil 1 (22 gespeeld, 34 goals): Edwin Bestebreur 8, Jan Jaspers 7, Alex van Dijk 7, Geert Bakker 2, Stephan Baaij 2, Martin de Ruiter 2, Loek Visser 2, Patrick Korpel, Joost Both, Wesley Koedam, Jacco Vink

Piershil 3 (18 gespeeld, 38 goals): Rico Wols 10, Marcel Verhorst 7, Mark van Antwerpen 5, Dennis Kievit 4, Wouter Naaktgeboren 3, Rodney Bisdom 3, Jaap Naaktgeboren 2, Marcel van der Waal 2, Myron Feldmann, Jaco Vink

Piershil VE1 (20 gespeeld, 48 goals): Floris van Marle 11, Martijn Hoek 9, Dico Snijders 8, Sebastiaan Achterberg 7, Danny Verveer 6, André Roest 3, Richard van der Waal 2, Sander van Leeuwen, edje

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten