Topscorers op schootsafstand

Facebooktwittergoogle_plus

goalAfgelopen weekend verloren de Veteranen en P3, het vlaggenschip boekte eindelijk weer eens overwinning. Jan Jaspers scoorde een hattrick waardoor de strijd in de top weer spannender is geworden: Jan 7, Darwyn 9 en Sebastiaan & Edwin 8.

Piershil 1 (10 gespeeld, 16 goals): Jan Jaspers 7, Geert Bakker 2, Joost Both 2, Loek Visser, Ricardo Hoogwerf, Sephan Baaij, Martin de Ruiter, Eigen doelpunt

Piershil 3 (10 gespeeld, 24 goals): Darwyn Pennock 9, Wouter Naaktgeboren 4, Rico Wols 4, Jaap Naaktgeboren 2, Brian Koesveld, Rick Veringmeier, Dennis Kievit, Marcel van der Waal en Kevin van Kruining

Piershil VE1 (8 gespeeld, 29 goals): Sebastiaan Achterberg 8, Edwin Bestebreur 8, Martijn Hoek 5, Floris van Marle 3, André Roest 3, Dico Snijders 2

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten