Thomas Lagerweij koploper voorspellingspoule

Facebooktwittergoogle_plus

Na 2 van de 6 speelronden in de laatste ronde van de voorspellingspoule is Thomas Lagerweij nu alleen koploper. Hij vergaarde tot dusverre 7 punten. Afgelopen weekend waren Thomas en Frits de beste voorspellers, met ieder 4 juiste voorspellingen.

  1. Thomas: 7 punten
  2. Wesley, Frits: 6 punten
  3. Johan, Henk, Sjoerd: 5 punten
  4. Denny, Harry: 4 punten
  5. Loek, Inge: 3 punten
  6. Suzanne, Jan: 2 punten
Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten