SV Piershil heeft een nieuwe voorzitter

Facebooktwittergoogle_plus

De oproep van het bestuur, gedaan tijdens de laatste ledenvergadering, heeft al gedeeltelijk succes gehad. De vraag naar een voorzitter, penningmeester en wedstrijdsecretaris heeft tot invulling van één van die vacatures geleid. Tot de aanstaande ledenvergadering (binnenkort) zal Henk Heikoop als interim-voorzitter optreden, tijdens die vergadering zal hij officieel worden benoemd. Heikoop was al twee keer eerder voorzitter van de club. Gedurende 11 seizoenen in 1983-1990 en 1991-1995 stond hij aan het roer van de club.

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten