Schamele oogst voor SV Piershil

Facebooktwittergoogle_plus

goalAfgelopen weekend was het een magere oogst voor Piershil. Vier doelpunten, 0 punten. Geert Bakker maakte alweer zijn zevende; bij Piershil 3 redden Marcel Verhorst en Myron Feldmann de eer.

Piershil 1 (20 gespeeld, 34 goals): Jan Jaspers 16, Geert Bakker 7, Stephan Baaij 3, Joost Both 2, Loek Visser 2, Ricardo Hoogwerf, Martin de Ruiter, Romano Pepermans, Eigen doelpunt

Piershil 3 (15 gespeeld, 36 goals): Darwyn Pennock 10, Rico Wols 7, Wouter Naaktgeboren 4, Marcel Verhorst 3, Myron Feldmann 2, Jaap Naaktgeboren 2, Kevin van Kruining 2, Robin Roest, Brian Koesveld, Rick Veringmeier, Dennis Kievit, Marcel van der Waal

Piershil VE1 (14 gespeeld, 51 goals): Sebastiaan Achterberg 16, Edwin Bestebreur 11, André Roest 8, Martijn Hoek 6, Floris van Marle 4, Dico Snijders 2, Danny Verveer 2, Richard van der Waal, Eigen doelpunt

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten