Rustig aan het doelpuntenfront!

Facebooktwittergoogle_plus

goalAfgelopen weekend kwam alleen Piershil 3 tot scoren, Darwyn Pennock maakte zijn tiende goal voor de ploeg van trainer Johan Hartog. Piershil 1 lijkt het scoren verleerd en de veteranen hebben al maanden niet meer gespeeld. Rustig aan het doelpuntenfront!

Piershil 1 (13 gespeeld, 19 goals): Jan Jaspers 8, Geert Bakker 3, Stephan Baaij 2, Joost Both 2, Loek Visser, Ricardo Hoogwerf, Martin de Ruiter, Eigen doelpunt

Piershil 3 (12 gespeeld, 30 goals): Darwyn Pennock 10, Rico Wols 5, Wouter Naaktgeboren 4, Jaap Naaktgeboren 2, Kevin van Kruining 2, Robin Roest, Brian Koesveld, Rick Veringmeier, Dennis Kievit, Marcel van der Waal en Marcel Verhorst

Piershil VE1 (8 gespeeld, 29 goals): Sebastiaan Achterberg 8, Edwin Bestebreur 8, Martijn Hoek 5, Floris van Marle 3, André Roest 3, Dico Snijders 2

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten