Robin en Marcel vinden het net

Facebooktwittergoogle_plus

goalAfgelopen weekend kwamen alleen het derde en het eerste in actie, bijna wonnen beiden met 3-2. Bij P3 wisten zowel Robin Roest als Marcel Verhorst voor het eerst dit seizoen te scoren. Jan Jaspers knikte exemplaar nummer 8 in de touwen voor de hoofdmacht.

Piershil 1 (11 gespeeld, 19 goals): Jan Jaspers 8, Geert Bakker 3, Stephan Baaij 2, Joost Both 2, Loek Visser, Ricardo Hoogwerf, Martin de Ruiter, Eigen doelpunt

Piershil 3 (11 gespeeld, 27 goals): Darwyn Pennock 9, Wouter Naaktgeboren 4, Rico Wols 4, Jaap Naaktgeboren 2, Kevin van Kruining 2, Robin Roest, Brian Koesveld, Rick Veringmeier, Dennis Kievit, Marcel van der Waal en Marcel Verhorst

Piershil VE1 (8 gespeeld, 29 goals): Sebastiaan Achterberg 8, Edwin Bestebreur 8, Martijn Hoek 5, Floris van Marle 3, André Roest 3, Dico Snijders 2

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten