Rico en Floris leiden, Jan volgt

Facebooktwittergoogle_plus

goalDe speelrondes van zaterdag 6 mei leverde negen goals op, het seizoen zit er bijna op. De veteranen en Piershil 3 zijn al uitgespeeld, Piershil speelt zaterdag 13 mei de laatste wedstrijd. Rico en Floris leiden met 11 goals, kan Jan Jaspers daar nog overheen?

Piershil 1 (25 gespeeld, 40 goals): Jan Jaspers 10, Alex van Dijk 9, Edwin Bestebreur 8, Geert Bakker 2, Stephan Baaij 2, Martin de Ruiter 2, Loek Visser 2, Patrick Korpel, Joost Both, Wesley Koedam, Jacco Vink, Darwyn Pennock

Piershil 3 (20 gespeeld, 49 goals): Rico Wols 11, Dennis Kievit 8, Marcel Verhorst 7, Mark van Antwerpen 7, Marcel van der Waal 3, Wouter Naaktgeboren 3, Rodney Bisdom 3, Jaap Naaktgeboren 2, Jacco Vink 2, Myron Feldmann, Leon Boot, edje

Piershil VE1 (22 gespeeld, 53 goals): Floris van Marle 11, Martijn Hoek 9, Dico Snijders 8, Sebastiaan Achterberg 7, Danny Verveer 7, André Roest 5, Richard van der Waal 4, Sander van Leeuwen, edje

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten