Richard Verhoeven stopt aan einde seizoen

Facebooktwittergoogle_plus

Trainer Richard Verhoeven stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Piershil 1. Vandaag heeft hij zijn besluit aan de spelersgroep bekend gemaakt en uitgelegd. Vooral de drukke werkzaamheden bij zijn bedrijf hebben hem doen besluiten het even wat rustiger aan te gaan doen, op korte termijn zal hij dan ook niet bij een andere club aan de slag gaan. Verhoeven is bezig aan zijn derde seizoen bij SV Piershil, in december 2015 volgde hij Martin Schouten op.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten