15/8: Voorbereiding Piershil van start!

Facebooktwittergoogle_plus

Met een eerste training op dinsdag 15 augustus 2017 start de selectie van Piershil met de voorbereiding op seizoen 2017-2018. De eerste oefenwedstrijd is Piershil – OSV Oud-Beijerland op dinsdag 22 augustus, aanvang 20.00 uur. Op zaterdag 26 augustus speelt Piershil uit tegen Rijsoord, op dinsdag 29 augustus thuis tegen SSS 1. In het bekertoernooi staan deze drie ontmoetingen op het programma voor de ploeg van Richard Verhoeven: Kruisland – Piershil (2 september), Piershil – Axel (9 september) en Piershil – SHO (16 september). Een week later, op zaterdag 23 september, gaat de competitie van start met een uitwedstrijd tegen BVCB uit Bergschenhoek.

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten