Piershil halverwege: op degradatiekoers?

Facebooktwittergoogle_plus

Piershil 1 heeft nu 13 competitiewedstrijden gespeeld, slechts drie keer werd een wedstrijd winnend afgesloten. De laatste keer dat zulke slechte cijfers werden overlegd was in seizoen 2010-2011, toen volgde degradatie uit de derde klasse D.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten