Nieuwe uittenues voor Piershil 1

Facebooktwittergoogle_plus

Dankzij de sponsoren Beltona en www.palletcentrale.nl is Piershil 1 voorzien van een nieuw uittenue, waarvoor dank! Om de nieuwe outfits te showen aan het thuispubliek werd thuis tegen VDL met succes in de nieuwe outfit gespeeld!

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten