Nieuwe uittenues voor Piershil 1

Facebooktwittergoogle_plus

Dankzij de sponsoren Beltona en www.palletcentrale.nl is Piershil 1 voorzien van een nieuw uittenue, waarvoor dank! Om de nieuwe outfits te showen aan het thuispubliek werd thuis tegen VDL met succes in de nieuwe outfit gespeeld!

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten