Loek Visser: “Het zit net niet mee”

Facebooktwittergoogle_plus

Interview met Loek Visser, speler van Piershil 1, zoals uitgezonden op Radio Hoeksche Waard op woensdag 29 november 2017 (Hoeksche Waard Live Sport, Frank Dijkman). ,,Het zit net niet mee”, zo kijkt hij terug op het seizoen tot dusverre.

Voor een betere kwaliteit van het filmpje: Klik tijdens het afspelen op het tandwiel rechtsonder, kies bij kwaliteit voor 1080p HD.

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten