Lid van Verdienste Bram van Dop overleden

Facebooktwittergoogle_plus

Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Bram van Dop. Bram was vanaf 1959 lid van onze club, na zijn voetbalcarrière zette hij zich jarenlang in diverse functies in als vrijwilliger. Als voormalig bestuurslid en gewaardeerd lid van ons werkersteam werd hij in 2009 benoemd tot Lid van Verdienste. Het bestuur en de leden van SV Piershil wensen alle nabestaanden veel sterkte toe bij de verwerking van het verlies.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten