Klaverjasclub “De kale Nel” naar clubgebouw SV Piershil

Facebooktwittergoogle_plus

Vanaf 5 januari 2018 gaan we wekelijks klaverjassen bij SV Piershil. Wij zijn al 48 jaar een club, na het sluiten van het dorpshuis hebben we in het café ’t Hof van Piershil de wekelijkse kaart avonden gehouden. Helaas gaat het café per 31 december dicht, zodoende zijn wij bij de SV Piershil terecht gekomen.
Het bestuur bestaat uit voorzitter; Maaike Koppenaal
Penningmeester; Anton Verheezen
Secretaris; Albert van Belle
Iedereen die graag eens klaverjast, is welkom op de vrijdagavonden. Aanvang 20.00 uur. Kom eens langs, we zoeken nog nieuwe mensen. Voor verdere vragen kunt u altijd terecht bij het bestuur (Telefoonnummer voorzitter 06-10107079).

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten