Jaspers evenaart Schijf

Facebooktwittergoogle_plus

Piershil 1 verloor met 4-2 van SVS, alweer de vierde nederlaag op rij. Jan Jaspers scoorde weer, hij staat inmiddels al op 18 treffers. Zijn goal betekende ook zijn zeventigste competitietreffer in totaal; hij evenaart hiermee Adri ‘Schijf’ Achterberg.

 

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten