Jan Jaspers: nog 2 te gaan, exit Dico

Facebooktwittergoogle_plus

Jan Jaspers maakte twee treffers in het met 2-5 gewonnen duel tegen Berkel. ‘Jan the Man’ komt hierdoor op 56 competitiedoelpunten, nog 2 verwijderd van de Top Tien aller tijden. Zijn scoringsdrift zal ten koste gaan van Dico Snijders, hij staat met 58 goals voorlopig nog op de tiende plaats.

Facebook Comments
SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten