Jan Jaspers: nog 2 te gaan, exit Dico

Facebooktwittergoogle_plus

Jan Jaspers maakte twee treffers in het met 2-5 gewonnen duel tegen Berkel. ‘Jan the Man’ komt hierdoor op 56 competitiedoelpunten, nog 2 verwijderd van de Top Tien aller tijden. Zijn scoringsdrift zal ten koste gaan van Dico Snijders, hij staat met 58 goals voorlopig nog op de tiende plaats.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten