Jan Jaspers nadert Bas Groenenberg

Facebooktwittergoogle_plus

Door zijn hattrick tegen CWO 1 schroefde Jan Jaspers zijn seizoensproductie op tot 11 goals, in totaal maakte Jaspers al 63 competitietreffers. Dat zijn er slechts drie minder dan de drievoudig topscoorder Bas Groenenberg.

Staand vlnr: Wim Achterberg, Arie Bijl, Gerard van der Jagt, Bas van der Waal, Pleun Stok
en Arie Veerman. Zittend vlnr: Jan van Brakel, Adrie Groenenberg, Felix Rozendaal,
Bas Groenenberg (met bal), Jan Achterberg en Hans Groenenberg.

SV Piershil © 2014 svpiershil.nl - Molendijk 31 - 3265 AB - Piershil - Tel: 0186-691888 - club@svpiershil.nl - Opgericht 6 juli 1931

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten